[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”ana_sayfa”][vc_column_text]

Bilişim teknolojisindeki gelişmelere bağlı olarak bilgisayar, notebook, laptop, minibook, tablet ve akıllı telefon gibi cihazların kullanımı üst seviyelere çıkmıştır. Gerek kurumlar gerekse şahıslar kullandıkları cihazlarda bulunan veri depolama kaynakları zaman zaman arızalanmakta ve veri kayıpları yaşanmaktadır. Veri kurtarma hizmetleri bu gibi durumlarda başvurulan yegane kaynaktır.

Çok önemli verilerin olduğu bu kaynaklarda bilgi kurtarma hizmetleri mutlaka profesyonelce yapılmalıdır. İlk müdahalenin çok önemli olduğu bu işlemler uzmanlar tarafından yapılmaz ise geri döndürülemeyecek sonuçlara yol açabilir.

Eurosoft Bilişim 2000 yılından beri kendi merkez binasında ülke çapında hizmet vermektedir. Firmamız veri güvenliği ve gizliliğine maksimum özen göstererek yürüttüğü bu hizmetlerde gerekli görüldüğü durumlarda uluslararası partnerleri ile ortak çalışma da yürütmektedir.

Siz de Türkiye’nin neresinde olursanız olun veri kaybına uğrayan cihazlarınızı kargo ile bize ulaştırabilir ve ücretsiz analiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]