Soğanlık Bilgisayar Servisi

Bilişim cihazlarına yapılan ilk müdahale çok önemlidir ve profesyonel olmayan servislerde  cihazlarınıza geri dönülmesi imkansız zarar verilmesi riski büyüktür.

Eurosoft Bilişim 2000 yılından beri kendi binasında İstanbul genelinde marka bağımısz olarak bilgisayar laptop tablet vb. cihazların yerinde özel teknik  servis hizmetini vermektedir. Soğanlık Bölgesi de bu kapsamda servis alanımızda olup bugüne kadar Soğanlık da yüzlerce firmaya servis hizmetlerimizi {bdac0af7e7568cfcd264a2912e1c2553b5a9418dd1dd57f6b77a211b8f0832c8}100 memnuniyet esası ile ulaştırmış bulunmaktayız.

Firmamız veri kurtarmadan server kurulumuna, güvenlik kamera sistemlerinden laptop tamirine kadar bir çok servis hizmetini tek çatı altında toplamıştır. Bu sayede ayrı ayrı servisler çağırmak zorunda kalmadan tek bir servis hizmeti ile tüm sorunlarınıza çözüm bulmanın rahatlığını yaşarsınız.

Firmamızın çağrı merkezini  aradığınızda Soğanlık mevkiine en yakın servis ekibimiz hizmetinize gelecek ve arızalı cihazlarınızla ilgili olarak arıza tespit işlemlerini gerçekleştireceklerdir. Arıza tespiti işleminden sonra sizin onayınızla tamir işlemleri gerçekleştirilecektir. Genel olarak çoğu arıza yerinde gerçekleştirilir. Ancak laptop kart arızalarında, bilgi kurtarma hizmetlerinde ve genel elektronik kart arızalarında cihazlar sizden izin alınarak servis merkezimize getirilmektedir. Burada fiyat onayınızdan sonra tamir işlemleri gerçekleştirilen cihazlar tekrar alınan yere geri bırakılmaktadır.

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ

Firmamızı servise çağırmadan ve hiçbir servis ücreti ödemen de arıza tespitlerini gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz kargo yolu ile arızalı cihazları firma merkezimize ulaştırabilirler. Firma merkezimize kargo ile gönderdiğiniz cihazlarınızdan arıza tespit ücreti alınmamaktadır. Arıza tespitinden sonra tamir bedelini uygun görmeyen müşterilerimizin cihazları kargo yolu ile kendilerine gönderilmektedir.

 

Profesyonel ve kurumsal olmayan merdiven altı firmalardan sıkıldıysanız ve profesyonel bir destek arıyorsanız Soğanlık Bilgisayar Servisi numaramızı arayabilirsiniz.

Uyarı: Firmamızda garanti kapsamındaki cihazların servis hizmeti verilmektedir. Lütfen garantili cihazlarınızı kendi resmi teknik servislerine götürünüz.