[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”ana_sayfa”][vc_column_text]

SEO DANIŞMANLIĞI

Eurosoft Bilişim olarak SEO ve SEM konularında 10 yılı aşkın tecrübemiz ve 300’ü aşkın başarılı SEO – SEM çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

SEO ingilizce Search Engine Optimizasyon kelimelerinin başş harflerinden oluşur ve Türkçe karşılığı web sitenizi arama motorlarında yukarılara çıkarmak olarak özetlenebilir.

Neden SEO ?

Günde binlerce web sitesinin kurulduğunu, ve bu sitelerin büyük çoğunluğunun arama motorlarında ( Google, bing, yandex vs) üst sıralarda çıkmak istediğini düşünürsek sormamız gereken temel soru “Google neden benim sitemi aramalarda üst sıralarda göstersin” olacaktır. Bu da bize web sitelerimizi için neden seo yapmamız gerektiğinin cevabıdır.

Arama motorlarının bir takım kriterleri vardır. Bunlardan bazıları; site yaşı, pagerank, alexa rank, özgün içerik, domain-arama kelimesi uyumu olarak sıralanabilir. Dünyanın en güzel sitesini de kursak aramalarda çıkmadıktan sonra bize gerekli geri dönüşü sağlamayacaktır.

Seo gerçekten büyük bir tecrübe ve uzmanlık isteyen konudur ve ortalama 12 ayı kapsayan süreçtir. Sabır ve günlük detaylı çalışma gerektirir. Hile hurda ve black seo dediğimiz bir takım uygulamalar ile yapılan seo işlemleri sitenizin arama motorlarında ceza yemesine ve kalıcı olarak yok olmasına sebep olabilir.

Gerçek SEO nun temeli; planlama, strateji ve özgün içerikten geçmektedir. Aramamotorları için en önemli kriter kopya olmayan özgün içeriktir. Eurosoft Bilişim uzmanları seo hizmetlerinde bu esaslara dikkat ederek kalıcı seo hizmetleri sunmaktadır.

Lütfen ücretsiz seo analizi hizmetimizden yararlanmak için bize yazınız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]