[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”ana_sayfa”][vc_column_text]

Promosyon Ürünleri

Promosyon Fransızca promotion kelimesinden gelmektedir ve Türkçedeki birebir karşılığı özendirme anlamına gelmektedir. Promosyon ürünleri işletmelerin müşterilerine kendilerini ve ürünlerini tanıtmak, her zaman göz önünde bulunmak ve akılda kalıcı olmak amacıyla kullandıkları çeşitli materyallerdir. Günümüzde promosyon ürünleri çok çeşitli hale gelmiştir.
Promosyon ürünlerinden bazıları ; ajanda, duvar ssati, anahtarlık, usb bellek, kupa, bloknot, bayrak, flama, kristal plaket, tükenmez tebeşir, tahta kalemi, kalemlik, kalemler, t-shirtler, masa setleri, çeşitli saatler, şapkalar, takvimler, mouse ve mouse padler, ambalaj kutuları, defter, oyuncak, oto kokusu, dijital resim çerçevesi, ıslak mendil, şemsiye, kül tablası, hesap makinesi,magnet  vs olarak sıralanabilir. Ancak burada saydıklarımız promosyon ürünlerinin ufak bir kısmı sayılabilir. Hemen hemen her ürün ve hatta deterjan ve yiyecekler bile promosyon amaçlı kullanılabilmektedir.
Promosyon ürünlerinin kurumsal kimliğe uygun olması, doğru promosyon ürününün seçimi , ürün ve baskı kalitesinin yüksek olması ve mutlaka profesyonel grafikerler tarafından tasarlanması gerekmektedir. Promosyon ürünlerinde göz önünde daha sık olmanın önemli püf noktası ıslak mendil gibi kullan at  ürünlerden çok mouse pad, anahtarlık tarzı günlük ve sürekli kullanımı olan ürünlerin tercih edilmesidir.
Eurosoft Bilişim olarak zengin çeşit ve uygun fiyat avantajlarımızla sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Bizi hemen arayabilir ve fiyat ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]