[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”ana_sayfa”][vc_column_text]

Logo Tasarımı

Firmaların en önemli görsel unsurlarından biri logodur. Bu sebeple logo tasarımı en önem verilmesi gereken konulardan biridir. Tüm kurumsal kimlik çalışmaları logo yeterince iyi değilse kendini göstermeyebilir ve kalitesiz görünmesine yol açabilir.

Logo tasarımı iyi bir analiz sürecinden geçilerek hazırlanmalıdır. Firma ya da ürün tasarımları için firma çalışma yapısı, ürünün ulaşması istenen ana kitle gibi elemanlar da hesaba katılmalıdır. Aynı zamanda logo tasarımları tıpkı bir parmak izi gibi olmalı ve taklit olarak görünmemesine özen gösterilmelidir. Ancak logonun temel özelliği anlaşılabilir olmasıdır. Sırf farklı gözükmek için anlamsız ve firma portföyünü yansıtmayacak çizimlerden uzak durulmalıdır. Logo tasarlarken kullanılacak renklerin insan ve kitle psikolojisi üzerindeki anlam ve etkileri dahi hesaba katılarak bir çalışma yapılması gerekmektedir.

Eurosoft Bilişim olarak logo tasarımlarımızda yukarıda saydığımız unsurları da dikkate alarak detaylı bir çalışma sonucu hazırladığımız ön çizimleri beğeninize sunar ve sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda ana çizimlere ulaşırız. Hızlı teslimat ve uygun fiyat seçenekleri ile her zaman ön planda olan firmamızla çalışmak istiyorsanız hemen bizimle iletişim geçebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]