[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”ana_sayfa”][vc_column_text]

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik işletmelerin imajını oluşturan ve böylece tüketicilerin aklına kazınan önemli bir araçtır. Bu yönleri ile de reklam çalışmalarının başarıya ulaşması açısından değeri çok fazladır.

Kurumsal kimlik demek sadece logo, kartvizit, dosya, web sitesi vb. ibaret değildir. Kurumsal kimlik işletmenin imzası gibidir. Kurumsal ofis dizaynından çalışan kıyafetlerine, tabeladan araç giydirmeye kadar birçok önemli unsuru ihtiva etmektedir. Bu yönleri ile de büyük bir ekip çalışması gerektirir.

Eurosoft Bilişim olarak her zaman sektöründe uzman ve deneyimli profesyonel bir kadro ile çalışmaktayız. Bu firmanıza ve işinize verdiğimiz önemin bir göstergesidir.

Dikkatle ve önemle hazırlanmış bir kurumsal kimlik, firmanızın imajının yükselmesini sağlarken aynı zaman da akılda kalmanıza yardımcı olacaktır.

Eurosoft Bilişim olarak bir firmanın logo tasarımı, fotoğraf ve tanıtım filmleri, katalog broşür tasarımı, kartvizit, tabela, promosyon ürünleri, e-ticaret sitesi gibi bir çok temel unsuru tek çatı altında toplayarak sizleri kapı kapı dolaşmaktan kurtarıyor ve organize bir bicinde kurumsal kimlik çalışmalarınızı tamamlıyoruz. Detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]