[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”ana_sayfa”][vc_column_text]

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı bir işletmenin ürünlerinin önemli bir tanıtım materyalidir. Firma açısından katalog tasarımı ne kadar profesyonel olarak hazırlanırsa alıcılar açısından geri dönüşleri de o kadar yüksek olmaktadır. Aynı şekilde firma ürün ve hizmetleri ne kadar iyi olsa da acemice hazırlanmış bir katalog tasarımı bu ürünlerin albenisini düşürerek firma açısından negatif bir etki gösterebilir.

Katalog genel olarak çok sayfalı, kırımlı veya dikişli olmaktadır. Ayrıca gofre kabartma, lak ve mat selefon, yaldız vb. uygulamalar da katalogların daha çekici görünmesini sağlamaya yardımcı olur.

Katalog hazırlanırken kullanılacak resimlerin profesyonel olması gerekmektedir. Katalog mutlaka kurumsal kimliği dikkatlice yansıtmalıdır. Ayrıca renk uyumu, kullanılan yazı karakterleri, baskı kağıdı ve kalitesi de katalog hazırlanırken dikkat edilmesi gereken unsurlardandır.

Eurosoft Bilişim olarak profesyonel ekibimizle katalog tasarımlarında yukarıda saydığımız hususları da göz önünde bulundurarak sizlere en uygun tasarımları hazırlamaktayız.

Bugüne kadar hazırladığımız binlerce katalog tasarımı ile çalıştığımız firmaların sektörlerinde rakiplerine fark atmalarına yardımcı olduk. Siz de paranızı çöpe atmak istemiyor ve uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]