[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kartvizit Tasarımı

Kartvizitler bir firmanın ya da firma çalışanlarının firma dışında temsil ve tanıtımının en önemli unsurlarından biridir.

Kartvizitlerde en göze çarpan hususlar tasarım, baskı kalitesi, kullanılan malzeme ve kart kesimidir. Bunlar birbirleri ile bağlantılı hususlardır. Tasarım çok iyi olsa dahi kötü basım ve kalitesiz malzeme tüm emekleri mahvedebilir. Tam bunlarda sorun olmasa bile kart kesimleri profesyonel olmaz ise kenarlarda oluşabilecek kesim hataları yapılan işin çöpe gitmesine yol açar. Yukarıda sayılan huşuların birinin dahi eksik olmaması gerekmektedir. Yani olay sadece iyi bir grafikçi olmak ile alakalı değildir. Mutlaka ve mutlaka profesyonel ve kaliteli bir matbaa ile çalışılması ve ucuza kaçılmaya çalışılmamalıdır.

Kart tasarımlarında önemli bir detay da özgün olmaktır. Taklit bir tasarım en fazla 2. Sınıf olabilir ve orijinalini yaşatarak kendi itibarını küçültür. Taklit eden değil taklit edilen olmaya özen gösterilmelidir. Bir kartvizit firma logosu ve kurumsal kimlik ile uyumlu olmalı ve müşteriye firma ile alakalı bir ciddiyet duygusu vermelidir. Kendinizden düşünürseniz sizler de ihtişamlı bir kartvizite sahip firmaya iyi bir bakış açısı ile yaklaşırsınız.

Kartvizit tasarımlarında baskı tekniklerinin gelişmesi ile birlikte ortaya çıkan yenilikler ve teknikler de kullanılmalıdır. 3d tasarımlar, kabartma ve kenar kesim teknikleri öne çıkmanızı sağlayacak unsurlardan biridir.

Günümüzde kartvizit tasarımlarında karekod kullanımı da yaygınlaşmaya başlamıştır. Birçok üst düzey firma kartvizitlerine karekod ekletmek amacıyla yeniden kart tasarım yaptırmaktadırlar. Kartlara eklenen karekodlarla insanları isterseniz web sitenize, sosyal medya sayfalarınıza isterseniz de tüm kartvizit bilgilerinizin akıllı telefon rehberlerine kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.

Eurosoft Bilişim olarak en son tasarım ve baskı tekniklerini kartvizit tasarımlarımıza yansıtarak rakiplerinize fark atmanıza yardımcı oluyoruz. En uygun fiyat seçenekleri ve binlerce tasarım örneğimizle sizlere hizmet vermeye hazırız. Bizimle hemen iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][rev_slider_vc alias=”ana_sayfa”][/vc_column][/vc_row]