[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”ana_sayfa”][vc_column_text]

Firma Rehberi Sitesi

Firma rehberi oluşturmak isteyen müşterilerimiz için Eurosoft Bilişim olarak 20 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Firma rehberleri yerel ve-veya Türkiye çapında faaliyet gösterecek şekilde planlanabilir.

Bulunduğunu bölgelerdeki firmaları bir rehberde toplayarak reklam gelirleri ile kazanç sağlayabilirsiniz. Türkiye çapında oluşturulacak firma rehberli ile hem reklam hem de belirli hedeflere ulaştıktan sonra ücretli firma ekleme opsiyonunu devreye sokarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Firma rehberlerinin bir başka kullanım amacı da SEO dur. Örneğin Kendi güvenlik firmanızın reklamını yapmak amacıyla Türkiye Güvenlik Firmaları Rehberi oluşturarak siteye yoğun ziyaretçi akışı sağlanır. Rehberin çeşitli reklam alanlarında kendi reklamlarınız gösterilerek rakiplerinizin gücünü bile onlara karşı kullanabilirsiniz. Zira rakip güvenlik firmasını arayanlar ve o firmaya ait bölüme giren ziyaretçiler yine sizin reklamınızı göreceklerdir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]