[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”ana_sayfa”][vc_column_text]

Dijital Katalog

Hemen hemen tüm ticaret sektörünün dijitalleştiği ortamda ürün ve firma tanıtımı için kullanılan kataloglarda yerlerini dijital kataloglara bırakmaya başlamışlardır. Dijital kataloglar baskı kataloglara oranla hedef kitlelerinize daha çabuk ulaşmanızı sağlar. Dijital Kataloglarda baskı maliyetlerine bağlı kalmadan sınırsız sayıda sayfa ve bilgi ekleyebilir, sitenizden yayınlayabilir, katalogunuzu güncelleyebilirsiniz. Dijital kataloglarla baskılı kataloglar gibi yıpranmaz ve aşınmaz.  Bu ve bunun gibi avantajları dijital kataloglara olan ilgiyi arttırmıştır.
Dünyadaki bir çok önemli firma müşterilerine en ekonomik ve hızlı yoldan ulaşmak amacıyla dijital katalogları kullanmaya başlamışlardır. Dünyanın her yerine katalog basıp gönderemezsiniz ancak dijital katalogunuzu internet sitenizden yayınlayarak tüm dünya da görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Dijital Kataloglar kağıda basılmadığından ağaç kesimine sebep olmamakta ve ekolojik dengeye de bir zararı bulunmamaktadır.
Dijital kataloglar masaüstü, dizüstü, tablet ve akıllı telefonlardan rahatlıkla görüntülenmekte, sayfalar arasında rahatlıkla geçiş yapılabilmekte, istenilen bölümle daha büyük olarak görüntülenilmektedirler. Dijital kataloglarınızı isterseniz cd, dvd, flash bellek, e-mail yolu ile de dağıtabilir ve paylaşabilirsiniz.
Eğer sizde 2000 yılından beri hizmet veren köklü ve profesyonel bir firma ile çalışmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]