[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Broşür Tasarımı

Broşürler firmaların potansiyel müşterilerine firma ve ürün tanıtımı için kullandıkları önemli materyallerden biridir ve çoğunlukla dağıtım yolu ile hedef kitlelere ulaştırılırlar.

Broşür tasarımı tıpkı diğer kurumsal kimlik çalışmalarında olduğu gibi önem verilmesi gereken bir konudur. Baştan savma bir biçimde hazırlanmış broşür tasarımları kötü reklam demektir. Ürün ve hizmetler ne kadar iyi olsa da kalitesiz tasarımlar tüm bu emekleri mahvedebilir.

Broşürler genel olarak A4 (Fotokopi Kâğıdı Ebadı) boyutunda hazırlanırlar ve tek veya iki kırımlı hale getirilirler. Kırımdan kasıt katlama demektir. Broşür tasarımında kırım olayı da ayrıca dikkat edilmesi gereken bir husustur. Profesyonelce tasarlanmamış broşürler baskı ve kırımdan sonra çok kötü bir hale dönüşebilir. Bu sebeple uzman grafikerler tarafından hazırlanması gerekmektedir.

Broşür hazırlanma sürecinde grafikerlerin firma ürün ve hizmetleri konusunda da detaylıca bilgilendirilmesi gerekmektedir. Profesyonel tasarımcılar binlerce broşür hazırladıklarından konulara hakim olma oranları diğer tasarımcılara göre daha yüksektir ve bu da istenilen tasarımların daha hızlı bir şekilde hazırlanmasını sağlamaktadır.

Broşür tasarımının diğer dikkat edilmesi gereken diğer bir konusu da baskı ve kâğıt kalitesidir. Kötü bir baskı ve kalitesiz malzeme kullanımı tasarım da istenen olumlu reklamı tersine çevirebilir.

Eurosoft Bilişim olarak profesyonel ekibimizle broşür tasarım ve baskılarında size hizmet vermekten memnunluk duyarız. Siz de paranız çöpe gitsin istemiyor ve 15 senelik güçlü bir firma ile çalışmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][rev_slider_vc alias=”ana_sayfa”][/vc_column][/vc_row]