Bitwalking Nedir Nasıl Çalışır ve Kayıt Olurum

Bitwalking yürüyerek para kazanmanızı sağlayan bir sistemdir. Bit (Sanal Para) ve Walking (Yürümek) kelimelerinin birleşiminden oluşmuştur.
Cep telefonunuza yükleceğiniz uygulama ile attığınız adımlar hesaplanır ve her 10 bin adımda ( 8 kilometereye denk geliyor) 1 dolar kazandırıyor. Tahminimce en çok postacı gibi uzun yürüyüşler yapan kişilerin çok hoşuna gidecektir.
Kazanılan paralar her ne kadar sanal olsa da tıpkı Bitcoin gibi gerçek para gibi harcana biliyor. En son haberlere göre bazı ayakkabı firmaları satışlarda Bitwalking parasını kabul edeceklerini deklare etmişler.

Peki Nasıl Kayıt Olunur

Şu an için resmi internet sayfaları olan http://www.bitwalking.com adresinde direkt kayıt linki yok. Bunun yerine http://www.bitwalking.com/request-invite
adresindeki kısa formu doldurarak davet edilmeyi bekliyorsunuz. Formu doldurduğunuzda size en kısa sürede davet göndereceklerini belirten bir mesaj çıkıyor.

Bitwalking Sıkça Sorular Sorular

1-  Bu uygulama bedava mı?
Cevap: Evet

2- Uygulamaya nasıl sahip olabilirim?
Cevap:: http://www.bitwalking.com/request-invite  adresindeki formu doldurduğunuzda size programı nasıl indirebilieceğiniz ile ilgili bir açıklama mail adresinize gönderilecektir.

3- Bu uygulama ile nasıl para kazanabilirim?
Cevap: Bu uygulama adımalırını Bit Parasına Dönüştürmektedir. (BW$)

4- Bunlar gerçek paramı?
Cevap: Evet Bit Dolarlar gerçektir. Kazandığınız paralar ile istediğinizi yapabilirsiniz. Asla ve asla oyun vb sistemlerdeki gib puan sistemi değildir. Bildiğiniz gerçek dijital paradır

6- Kazandığım Bitwalking dollarlarımı nerelerde harcayabilirim?
Cevap: Aynı bitcoinlerde olduğu gibi dijital ortamlarda kullanabilirsiniz

7-Paramı Biriktirebilirmiyim
Cevap: Evet size kalmış. İster harcayın ister biriktirin.