Beylerbeyi Bilgisayar Servisi 0216 322 42 40

Beylerbeyi’ne 10 yılı aşkın süredir hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

 

Eurosoft Bilgisayar 10 yılı aşkın süredir Beylerbeyi ve çevresine bilgisayar notebook laptop teknik servis hizmeti vermekte olan tüm İstanbul çapında bilgisayar servis hizmeti veren bir kuruluştur.

Müşterilerimizin ev-işyerlerine yerinde servis hizmeti vererek kapı kapı bilgisayar servisi aramaktan kurtaran firmamız; Macintosh, acer, asus, sony, casper, dell, lenovo, exper, lg ve daha bir çok firmanın bilgisayar notebook ve laptoplarının özel servis hizmetini de vermektedir.

Bilgisayar sistemleri windows ve OsX olmak üzere 2 sistem kullanırlar bu sebeple programsal servislerde marka nın bir önemi bulunmamaktadır. Ayrıca firmamız tüm markaların özel elektronik tamir hizmetlerini de vermektedir. Genel olarak elektronik yapıları birbirinin aynıdır. Bu sebeple tamir işlemleri açısından marka ismi önemsizdir.

Firmamızda ayrıca adsl, printer, lcd monitör, harddisk, anakart gibi tamir işlemleri kendi personeli tarafından gerçekleştirilmekte bu alacağınız servisiniz hızını etkilemektedir.

Gerçekten sizi memnun edecek profesyonel bir servis almak istiyorsanız bizi arayın. Firmamızın Beylerbeyine uzaklığı 15 dakikadır ve bu yakınlık size hızlı servis olanığını da sunmaktadır.

Bizi hemen arayabilirsiniz.

0216 322 42 40

0216 413 92 39