[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”ana_sayfa”][vc_column_text]

Bakım Anlaşması

Teknolojik gelişmelere paralel olarak firmaların en önemli veri kaynakları bilgisayarlar haline gelmiştir. Neredeyse tüm işlemler bilgisayarlar üzerinden gerçekleşmektedir. Bu gelişmelere paralel olarak veri bilgisayarların çalışma sürekliliği ve veri güvenliği büyük önem kazanmıştır.

Bu denli öneme sahip sistemler gerekli önlemler alınmadığı takdirde saldırı ve zararlı yazılımlara karşı savunmasız kalmaktadırlar. Bir elektrik kesintisi ya da bir hacking saldırısı altında tüm verilerin kaybolması ve şirketlerin büyük zararlara uğraması ihtimali çok yükseltir.

Bu durumlara karşı firmalar için bakım anlaşmaları kurtarıcı görev üstlenmektedir. Bakım anlaşmaları sadece bilgisayar arızalarında tamirat gerçekleştirilmesinden ibaret olacak kadar basit değildir. Daha öncelikli konu olarak veri ve siber güvenlik gelmektedir.

Eurosoft Bilişim olarak firmaların sistem ve veri güvenliklerine büyük önem vermekteyiz. Otomaitk ve manuel yedekleme sistemlerimiz sizlerin veri güvenliğine yönelik önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Firmamızın 20 yılı aşkın süredir gerçekleştirmiş olduğu masaüstü ve notebook tamirleri, veri kurtarma, server ve firewall kurumları, printer tamiri vb teknik hizmetler konusundaki tecrübeleri dolayısıyla bakım anlaşmalarında sizler için büyük avantaj sağlamaktadır. Tüm ihtiyaçlarınız için tek adresiz olan Eurosoft Bilişimin bakım anlaşmaları ile ilgili detaylı bilgi ve teklifler için lütfen bize yazınız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]