Eurosoft Bilgisayar Teknik Servis Ekibimiz 7 gün 24 saat Ataşehir ve çevresinde oturan bilgisayar kullanıcılarına yerinde teknik destek hizmeti sunmaktadır.

Bilgisayar Servisi Profesyonellerin işidir. Firmamıza bağlı Gezici ekip araçlarımız Ataşehir ve çevresindeki arızalı bigisayarlarınızın tamirini en kısa süre de gerçekleştirmek üzere tam donanımlı olarak hizmet vermektedirler. Ataşehir ve çevresine yaklaşık servis ulaşım süremiz 15 dakikadır.

Firmamızın 0216 322 42 40 numaralı servis telefonunu aradığınızda öncelikle sizlere cihazınızın garanti dahilinde olup olmadığı sorulur. Firmamız tüm bilgisayar markalarına hizmet verdiğinden yetkili servislik almamaktadır. Bu sayede marka sınırı olmaksızın hizmet verdiğimizden garantili cihazlarınızın garanti kapsamındaki arızalarına midahalede bulunulmaz. Arızalı bilgisayarınız garanti kapsamında değilse size arızanın türü sorulur.

Arıza türünüze göre telefon ya da uzaktan bağlantı desteği ile hiç bir ücret alınmadan yardımcı olunmaya çalışılmaktadır. Firmamızın öncelikli hedefi insan ve dost kazanmaktır.

Ayrıca

http://forum.eurosoftbilgisayar.com   adresimizden sorununuzla ilgili arama yapabilir böylece hiçbir servis ödemeden çözüme de ulaşabilirsiniz.

Telefon, uzaktan yardım ve forum hizmetlerimiz sorununuzun çözümüne yardımcı olamadıysa size randevu girişi yapılır.

Randevudan sonra bulunduğunuz mevkiye intikal eden ekiplerimiz. Cihazınızın arızasını yerinde onarmaya çalışmaktadır. Parça arızalarında elektronik tamir bulunduğunuz yerde mümkün olmayacağından arızalı cihazlarınız merkezimize getirilerek tamir işlemleri burada gerçekleştirilmektedir.

Asla size fiyat bildirilmeden ve onay alınmadan işlem yapılmamaktadır.  Onay vermeniz durumunda cihazınız tamir edilerek belirtiğiniz adrese teslim edilmektedir.

Firmamız dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile tüm müşterilerinin takdirini kazanmış ve kuruluşunda bugüne gerek İstanbul gerekse kargo ile gönderim usulü ile tüm Türkiye çapında hizmet kalitesi ile büyümüştür.

Sizide müşteri ailemiz arasında görmek isteriz. Hemen bizi 0216 322 42 40 numaralı telefonumuzdan arayınız.