Apple Servisi

Apple marka cihazlar kullanım kolaylığı, yüksek teknolojisi ve güvenliği ile bilgisayar sistemlerindeki payını gittikçe arttırmıştır. Eskiden genellikle  Profesyonellerin kullandığı apple artık her kesimden insanın önemli tercihlerindendir.

Elektronik olarak windows tabanlı masaüstü ve dizüstü sistemlerin donanımlarını kendine entegre etmiştir. Örneğin Macbook cihazlarda intel tabanlı işlemciler kullanılmaya başlanmıştır. Eskiden Apple kendi işlemcisine sahip bilgisayarlar üretir ve donanım olarak da windows tabanlı sistemlerden ayrılırdı. Apple cihazlar aynı teknolojiyi kullanmalarına rağmen sınıfının en üst ve hızlı modellerini sistemlerinde tercih ederek kararlılık ve performans da windows tabanlı sistemlerden daha iyi performans değerlerine çıkmaktadır ve bu nedenle de grafikerler tarafından en çok tercih edilen marka olma özelliğini korumaktadır.

Apple marka dizüstü ve masaüstü cihazlar en büyük farkı işletim sistemlerinde ki tartışılmaz üstünlüğüdür. Apple sistemlerde kullanılan Macos işletim sistemi hızı, güvenliği ve kolay kullanımı ile öne çıkmaktadır. Özellikle virüs ve adware tarzı zararlı yazılımlardan daha az etkilendiğini de burada vurgulamak gerekmektedir.

Eurosoft Bilişim 15 yılı aşkın süredir apple servisi konusunda hizmet vermektedir. Tüm apple marka cihazların elektronik tamiri, ekran değişimleri, sistem yükleme, veri kurtarması vb. konularında kazanmış olduğumuz büyük tecrübemiz müşterilerimize güven vermektedir.

Yetkili servislerin aşırı yüksek maliyetlerine oranla özel apple servisimiz müşterilerimizi ve müşteri adaylarımıza büyük fiyat avantajı sağlamaktadır.

Ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için hemen bize yazabilirsiniz.