[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”ana_sayfa”][vc_column_text]

Afiş Tasarımı

Afiş tasarımı grafik tasarımın en önemli kollarından biridir. Genel olarak geniş kitleleri bilgilendirme ve tanıtım amacıyla kullanılmaktadır. Afişler asılacak mekana bağlı olarak iç ve dış mekan afişleri olara iki kısma ayrılmaktadırlar. İçeriksel olarak ise reklam, kültürel ve sosyal afişler olarak üç kısma ayrılmaktadırlar.
Afiş tasarımlarında özü itibariyle en önemli konulardan biri göze çarpıcı olmaktır. Göze çarpıcılık acayip olmak demek değildir. Reklamın iyisi kötüsü olmaz sözü yanlıştır. Reklamın da kötüsü olur ve tüm firma itibarını zedeleyebilir.
Afiş tasarımı sadece grafik tasarım programlarını iyi kullanmakla alakalı değildir. Büyük ölçüde zeka işidir ve sosyal psikolojiden renklerin diline, stratejik araştırmadan mekan seçimine kadar bir çok unsuru içeren bir ekip çalışmasını gerektirir.
Afiş tasarımlarını hazırlarken temel hedeflere ulaşmak için mutlaka profesyonel bir ekip ile çalışılması gerekir. İşi ucuza yaptırmaktan çok hedef en iyisini hazırlatmak olmalıdır.
Eurosoft Bilişim 2000 yılından beri siz değerli müşteri e müşteri adaylarımıza en kaliteli tasarımları en uygun fiyata vermenin gururunu yaşamaktadır. Eğer siz de paranız çöpe gitsin istemiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]